אודות קח"ן מוטורוס

 
 
קח"ן מוטורס, צ'ק פוסט חיפה
 
מרכז שירות רכבי UMI

UMI מרכז שירות חיפה – קח"ן מוטורס הינו מוסך מורשה ומרכז שירות לרכבי UMI שברולט, ביואיק, אופל, איסוזו, סאאב, קאדילק. קח"ן מוטורס הוא מוסך היבואן. המוסך נותן שירותי אחזקה ותיקון שוטפים לציי רכב.

קח"ן מוטורס – מרכז שירות UMI חיפה מקושר לכל מוסכי UMI בארץ, ויש לו גישה להיסטוריה של הרכב, לרבות טיפולים ותקלות. בנוסף מצויד המוסך בציוד חדשני, לפי מיטב הקדמה הטכנולוגית. על כן לקוחות המוסך נהנים מאיתור מהיר ומדויק של גורם התקלה, ומטיפול מקצועי בזמן קצר.

כמו כן, לרשות קח"ן מוטורס מידע ועדכונים הישר מן היצרן. צוותי המכונאים של המוסך הינם מדופלמים ומנוסים, והם יוצאים להשתלמויות מעת לעת ועוברים הדרכות והשתלמויות שוטפות על כל רכב חדש.

מוסך קח"ן מוטורס בנוי לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל פי הדרישות של ג'נרל מוטורס ארה"ב. המוסך עבר תהליך הטמעה של התקן האמריקאי המחמיר GM Difference – תקן המחייב את המוסך לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של חברת GM העולמית. כמו כן, עומד המוסך בתקן Iso 9001

שי כהן – מנכ"ל, רואה חשיבות עליונה בהובלת מדיניות ניהולית המבוססת על איכות השירות, תוך מתן דגש על שביעות רצון הלקוחות ועמידה ביעדי הרשת.

ליאת יחיאל – מנהלת שירות בקיאה בכל תחומי הרכב. מבצעת מעקב אחר הטיפול בלקוחות ומטפלת במקרים חריגים.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר